EcoMaster Deluxe EVO3

509,00 €
na sklade / doprava zadarmo
v predajni už 10.08.2020 / 10.08.2020 u vás doma
Obj. číslo: 001010004
+ Pridať do setu
Drvič kuchynského odpadu zn. Eco Master je vhodný pre všetky druhy kanalizačných rozvodov , septikov aj domácich čističiek odpadových vôd.
Popis produktu

Popis produktu EcoMaster Deluxe EVO3

Drvič je určený pre menšie domácnosti alebo v miestach, kde je neštandardný a veľmi obmedzený priestor pre montáž. Všetky jeho drviace komponenty sú už z nehrdzavejúcej ocele. Odhlučnenie je urobené len čiastočným prekrytím motora.
Drvič kuchynského odpadu zn. Eco Master je vhodný pre všetky druhy kanalizačných rozvodov , septikov aj domácich čističiek odpadových vôd. Napriek tomu, že je drvič odpadu malý a ľahký, spracováva odpadky tak rýchlo, že ho nebudete stačiť “kŕmiť “. Drvič odpadu v priebehu drvenia dokonale prečisťuje odpadové potrubie.


V drvičke môžeme drviť: šupky zo zemiakov a celé zemiaky, odrezky mäsa, vrátane šliach a kĺbov, šupky z melónov, banánov a pomarančov, všetko ovocie a zeleninu, kuracie kosti, rybie kosti a rybie hlavy, škrupiny orechov a vajec, hlúbiky kapusty, staré pečivo, kôstky z ovocia, zvädnuté kvetiny, kávovú usadeninu spoločne s filtrom z prekvapkávača, použité čajové vrecúška, zvyšky z tanierov, papierové obrúsky, vreckovky a obrúsky, špáradlá, cigaretové ohorky a popol, a mnoho iného.
 
Do drvičky nepatrí: Sklo, porcelán, plasty, kovy, igelitové vrecúška, hliníkové fólie, kožené predmety, plátno, motúziky, guma, kamene, drôtenky, mycie hubky, ale tiež morské mušle, listy artičok, suché šupky cibule, kukuričné šupky a pod. Všeobecne však platí, že do drviča odpadov nepatrí nič, čo nie je organického pôvodu a čo sa v prírode voľne nerozloží.
...celý popis produktu

Obsah balenia

  • Montážny návod
  • Vyberateľná gumová manžeta
  • Odpadové koleno s prídavným vstupom na prepad / umývačka riadu vrátane príruby a skrutiek
  • Zátka z kvalitnej nerezovej ocele s tesnením vrátene plastového úchytu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu EcoMaster Deluxe EVO3

Základné parametre

Záruka
5 rokov
Výkon
1/2 HP (375) W
Objem komory
1,9 l
Auto-reverzný chod
nie
Váha
6,5 kg

Iné parametre

Záruka
48 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
6,5 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: EcoMaster Deluxe EVO3

Hodnotenia

Ich výrobcom je Technology Development Co., Ltd. Jedným z hlavných odvetví, ktorým sa radí medzi popredných svetových výrobcov, je výroba širokého sortimentu motorov pre domáce spotrebiče. Táto továreň s rozlohou 200 000 m2 zamestnáva viac ako 650 ľudí, veľa technických inžinierov a pracovníkov vývoja. Založená bola v roku 1986 a jej výrobky sa exportujú na svetové trhy. Jedným z veľkých partnerov je okrem iných tiež japonská TOSHIBA. Navyše sa tu vyrába aj väčšina komponentov pre ostatné drviče odpadov. Skúsenosti s výrobou motorov sa na drvičoch EcoMaster priaznivo prejavujú na ich veľmi tichom chode v porovnaní s inými.

...viac o značke