EcoMaster HEAVY DUTY Plus

400,00 €
na sklade / doprava zadarmo
v predajni už 10.08.2020 / 10.08.2020 u vás doma
Obj. číslo: 001010003
+ Pridať do setu
Drvič kuchynského odpadu zn. Eco Master je vhodný pre všetky druhy kanalizačných rozvodov , septikov aj domácich čističiek odpadových vôd.
Popis produktu

Popis produktu EcoMaster HEAVY DUTY Plus

Drvič je určený pre menšie domácnosti alebo v miestach, kde je neštandardný a veľmi obmedzený priestor pre montáž. Všetky jeho drviace komponenty sú už z nehrdzavejúcej ocele. Odhlučnenie je urobené len čiastočným prekrytím motora.
Drvič kuchynského odpadu zn. Eco Master je vhodný pre všetky druhy kanalizačných rozvodov , septikov aj domácich čističiek odpadových vôd. Napriek tomu, že je drvič odpadu malý a ľahký, spracováva odpadky tak rýchlo, že ho nebudete stačiť “kŕmiť “. Drvič odpadu v priebehu drvenia dokonale prečisťuje odpadové potrubie.

V drvičke môžeme drviť: šupky zo zemiakov a celé zemiaky, odrezky mäsa, vrátane šliach a kĺbov, šupky z melónov, banánov a pomarančov, všetko ovocie a zeleninu, kuracie kosti, rybie kosti a rybie hlavy, škrupiny orechov a vajec, hlúbiky kapusty, staré pečivo, kôstky z ovocia, zvädnuté kvetiny, kávovú usadeninu spoločne s filtrom z prekvapkávača, použité čajové vrecúška, zvyšky z tanierov, papierové obrúsky, vreckovky a obrúsky, špáradlá, cigaretové ohorky a popol, a mnoho iného.
 
Do drvičky nepatrí: Sklo, porcelán, plasty, kovy, igelitové vrecúška, hliníkové fólie, kožené predmety, plátno, motúziky, guma, kamene, drôtenky, mycie hubky, ale tiež morské mušle, listy artičok, suché šupky cibule, kukuričné šupky a pod. Všeobecne však platí, že do drviča odpadov nepatrí nič, čo nie je organického pôvodu a čo sa v prírode voľne nerozloží.
...celý popis produktu

Obsah balenia

 • Montážny návod
 • Vyberateľná gumová manžeta
 • Odpadové koleno s prídavným vstupom na prepad / umývačka riadu vrátane príruby a skrutiek
 • Zátka z kvalitnej nerezovej ocele s tesnením vrátene plastového úchytu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu EcoMaster HEAVY DUTY Plus

Základné parametre

Záruka
4 roky
Výkon
3/4 HP 550 W
Objem komory
1,83 l
Auto-reverzný chod
nie
Váha
4,9 kg

Iné parametre

Záruka
48 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
4,9 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: EcoMaster HEAVY DUTY Plus

Otázky a odpovede

 • Jana Waldnerová
  20.1.2019
  Dobrý deň, mohli by ste mi prosím napísať, aká je minimálna šírka odtokovej trubky pre tento typ drviča odpadu, aký je rozdiel medzi týmto modelom a modelom EcoMaster Deluxe EVO3, a tiež, či v prípade kúpy poskytujete montáž drviča. Ďakujem vopred za odpoveď, s pozdravom
  Fedor
  17.7.2019

  Dobrý deň, 

  preverujeme Vašu požiadavku u dodávateľa a následne Vás budeme informovať na Vašej mailovej adrese. 

  Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa

 • Jańka Jellúšová
  5.9.2016
  Dobrý deň,
  mám záujem o tento drtič, má ho kamarátka, je s ním veľmi spokojná. potrebovala by som ho aj s umývadlom rozmeru 780x435. Viete mi niečo také ponúknuť, prípadne iný drtič. Sme 5 členná rodina. Ďakujem. Jellúšová
  Fedor
  5.9.2016
  Dobrý deň,

  čo sa týka drezu v udaných rozmeroch Vám môžeme odporuiť drez https://www.drezyonline.sk/blanco-favos-mini-p39. Drvič Vám môžeme odporučiť aj EcoMaster ku ktorému je ale potrebné dokúpiť príslušenstvo v podobe sifónu, pnematického tlačidla a inštalačnej sady na pripojenie prepadu. Prípadne máme v ponuke ešte drviče od spol. Blanco ktoré obsahujú všetko potrebné príslušenstvo už v dodávke https://www.drezyonline.sk/blanco-m56-standard-ise-p11474.

  Prajem pekný deň
 • Ivan Kasanický
  7.4.2015
  Dobrý deň,
  zaujímam sa o drvič odpadu Ecomaster heavy duty plus. Na Vašej stránke je pri tomto drtiči krátky popis, kde
  sa hovorí o prevedení EKONOMY, pričom cena je 400 eur. Aj v popise dolu sa hovorí o malom drtiči.
  Čo vlastne dostanem v cene 400 eur, včítane príslušenstva? Je tlakový spínač drviča už montovaný na tele
  drviča? Tlačidlo je v príslušenstve alebo ho musím objednávať zvlášť?

  Ďakujem

  S pozdravom

  Ivan Kasanický
  Fedor
  7.4.2015
  Dobrý deň,
  súčasťou dodávky drviča Ecomaster Heavy Duty Plus je odpadové koleno so vstupom pre prípadné napojenie prepadu drezu a vylepšená zátka pre napustenie drezu z kvalitnej nerezovej ocele. Taktiež je súčasťou už integrovaná spínacia mechanika v tele drviča. K uvedeniu drviča do činnosti je potrebné dokúpiť len pneumatické tlačidlo s hadičkou. Nájdete ho v odporúčanom príslušenstve k danému drviču v cene 22 eur.
  Tento drvič je výhodný v pomere cena/výkon, rozmerovo šetrí priestor pod kuchynským drezom a má veľmi dobre odhlučnenú prestrannú drviacu komoru a motor.

  S pozdravom
  Michaela Líšková
Hodnotenia

Ich výrobcom je Technology Development Co., Ltd. Jedným z hlavných odvetví, ktorým sa radí medzi popredných svetových výrobcov, je výroba širokého sortimentu motorov pre domáce spotrebiče. Táto továreň s rozlohou 200 000 m2 zamestnáva viac ako 650 ľudí, veľa technických inžinierov a pracovníkov vývoja. Založená bola v roku 1986 a jej výrobky sa exportujú na svetové trhy. Jedným z veľkých partnerov je okrem iných tiež japonská TOSHIBA. Navyše sa tu vyrába aj väčšina komponentov pre ostatné drviče odpadov. Skúsenosti s výrobou motorov sa na drvičoch EcoMaster priaznivo prejavujú na ich veľmi tichom chode v porovnaní s inými.

...viac o značke