EcoMaster LCD EVO3

721,68 €
na sklade / doprava zadarmo
v predajni už 20.09.2021 / 20.09.2021 u vás doma
Obj. číslo: 001010005
+ Pridať do setu
Drvič kuchynského odpadu zn. Eco Master je vhodný pre všetky druhy kanalizačných rozvodov , septikov aj domácich čističiek odpadových vôd.
Popis produktu

Popis produktu EcoMaster LCD EVO3

Drvič je určený pre menšie domácnosti alebo v miestach, kde je neštandardný a veľmi obmedzený priestor pre montáž. Všetky jeho drviace komponenty sú už z nehrdzavejúcej ocele. Odhlučnenie je urobené len čiastočným prekrytím motora.
Drvič kuchynského odpadu zn. Eco Master je vhodný pre všetky druhy kanalizačných rozvodov , septikov aj domácich čističiek odpadových vôd. Napriek tomu, že je drvič odpadu malý a ľahký, spracováva odpadky tak rýchlo, že ho nebudete stačiť “kŕmiť “. Drvič odpadu v priebehu drvenia dokonale prečisťuje odpadové potrubie.


V drvičke môžeme drviť: šupky zo zemiakov a celé zemiaky, odrezky mäsa, vrátane šliach a kĺbov, šupky z melónov, banánov a pomarančov, všetko ovocie a zeleninu, kuracie kosti, rybie kosti a rybie hlavy, škrupiny orechov a vajec, hlúbiky kapusty, staré pečivo, kôstky z ovocia, zvädnuté kvetiny, kávovú usadeninu spoločne s filtrom z prekvapkávača, použité čajové vrecúška, zvyšky z tanierov, papierové obrúsky, vreckovky a obrúsky, špáradlá, cigaretové ohorky a popol, a mnoho iného.
 
Do drvičky nepatrí: Sklo, porcelán, plasty, kovy, igelitové vrecúška, hliníkové fólie, kožené predmety, plátno, motúziky, guma, kamene, drôtenky, mycie hubky, ale tiež morské mušle, listy artičok, suché šupky cibule, kukuričné šupky a pod. Všeobecne však platí, že do drviča odpadov nepatrí nič, čo nie je organického pôvodu a čo sa v prírode voľne nerozloží.
...celý popis produktu

Obsah balenia

 • Montážny návod
 • Vyberateľná gumová manžeta
 • Odpadové koleno s prídavným vstupom na prepad / umývačka riadu vrátane príruby a skrutiek
 • Zátka z kvalitnej nerezovej ocele s tesnením vrátene plastového úchytu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu EcoMaster LCD EVO3

Základné parametre

Záruka
5 rokov
Výkon
1 HP (750) W
Objem komory
1,9 l
Váha
6,5 kg

Iné parametre

Záruka
60 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
6,5 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: EcoMaster LCD EVO3

Otázky a odpovede

 • Jaroslav Štora
  22.7.2016
  Dobrý den - dotaz
  u produktu EcoMaster Plus LCD je součástí dodávky výrobku i doporučené příslušenství ?
  Děkuji
  Fedor
  22.7.2016
  Dobry den,

  drvic odpadu EcoMaster je dodavan kompletne bez prislusenstvi. Je potrebne si vsechno prislusenstvi dokoupit zvlast.

  Preji hezky den
Hodnotenia

Ich výrobcom je Technology Development Co., Ltd. Jedným z hlavných odvetví, ktorým sa radí medzi popredných svetových výrobcov, je výroba širokého sortimentu motorov pre domáce spotrebiče. Táto továreň s rozlohou 200 000 m2 zamestnáva viac ako 650 ľudí, veľa technických inžinierov a pracovníkov vývoja. Založená bola v roku 1986 a jej výrobky sa exportujú na svetové trhy. Jedným z veľkých partnerov je okrem iných tiež japonská TOSHIBA. Navyše sa tu vyrába aj väčšina komponentov pre ostatné drviče odpadov. Skúsenosti s výrobou motorov sa na drvičoch EcoMaster priaznivo prejavujú na ich veľmi tichom chode v porovnaní s inými.

...viac o značke