EcoMaster Standard EVO3

252,48 €
na sklade / doprava zadarmo
v predajni už 20.09.2021 / 20.09.2021 u vás doma
Obj. číslo: 001010002
+ Pridať do setu
Drvič kuchynského odpadu zn. Eco Master je vhodný pre všetky druhy kanalizačných rozvodov , septikov aj domácich čističiek odpadových vôd.
Popis produktu

Popis produktu EcoMaster Standard EVO3

Drvič je určený pre menšie domácnosti alebo v miestach, kde je neštandardný a veľmi obmedzený priestor pre montáž. Všetky jeho drviace komponenty sú už z nehrdzavejúcej ocele. Odhlučnenie je urobené len čiastočným prekrytím motora.
Drvič kuchynského odpadu zn. Eco Master je vhodný pre všetky druhy kanalizačných rozvodov , septikov aj domácich čističiek odpadových vôd. Napriek tomu, že je drvič odpadu malý a ľahký, spracováva odpadky tak rýchlo, že ho nebudete stačiť “kŕmiť “. Drvič odpadu v priebehu drvenia dokonale prečisťuje odpadové potrubie.

V drvičke môžeme drviť:
šupky zo zemiakov a celé zemiaky, odrezky mäsa, vrátane šliach a kĺbov, šupky z melónov, banánov a pomarančov, všetko ovocie a zeleninu, kuracie kosti, rybie kosti a rybie hlavy, škrupiny orechov a vajec, hlúbiky kapusty, staré pečivo, kôstky z ovocia, zvädnuté kvetiny, kávovú usadeninu spoločne s filtrom z prekvapkávača, použité čajové vrecúška, zvyšky z tanierov, papierové obrúsky, vreckovky a obrúsky, špáradlá, cigaretové ohorky a popol, a mnoho iného.
 
Do drvičky nepatrí:
 Sklo, porcelán, plasty, kovy, igelitové vrecúška, hliníkové fólie, kožené predmety, plátno, motúziky, guma, kamene, drôtenky, mycie hubky, ale tiež morské mušle, listy artičok, suché šupky cibule, kukuričné šupky a pod. Všeobecne však platí, že do drviča odpadov nepatrí nič, čo nie je organického pôvodu a čo sa v prírode voľne nerozloží.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • Montážny návod
 • Vyberateľná gumová manžeta
 • Odpadové koleno s prídavným vstupom na prepad / umývačka riadu vrátane príruby a skrutiek
 • Zátka z kvalitnej nerezovej ocele s tesnením vrátene plastového úchytu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu EcoMaster Standard EVO3

Základné parametre

Záruka
3 roky
Výkon
1/2 HP (375) W
Objem komory
1,48 l
Váha
5,8 kg

Iné parametre

Záruka
36 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
5,8 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: EcoMaster Standard EVO3

Otázky a odpovede

 • Alena Čajánková
  22.2.2017
  ked je vyska linky 94 ako vysoko ma byt odpad ?
  Fedor
  23.2.2017
  Dobrý deň,

  štandard pre vývod odpadu je okolo 45 cm, bez problémov ale môže byť aj tento odpad vo výške 30-35 cm.

  Prajem pekný deň
 • Michal Hricisin
  20.10.2016
  Dobry den.

  Chcem sa opytat ak chcem tento drvic aj s pneumatickym tlacitkom, tak okrem drvica a tlacitka mi este treba nieco ine doobjednat? Dakujem za info.
  Fedor
  20.10.2016
  Dobrý deň,

  okrem pneumatického tlačítka potrebujete k tomuto drviču ešte trubkový sifón 6/4 X 40 a inštalačnú sadu pre pripojenie prepadu drezu. Uvedené príslušenstvo nájdete v ponuke odporúčaného príslušenstva k uvádzanému drviču odpadu.

  Prajem pekný deň
Hodnotenia

Ich výrobcom je Technology Development Co., Ltd. Jedným z hlavných odvetví, ktorým sa radí medzi popredných svetových výrobcov, je výroba širokého sortimentu motorov pre domáce spotrebiče. Táto továreň s rozlohou 200 000 m2 zamestnáva viac ako 650 ľudí, veľa technických inžinierov a pracovníkov vývoja. Založená bola v roku 1986 a jej výrobky sa exportujú na svetové trhy. Jedným z veľkých partnerov je okrem iných tiež japonská TOSHIBA. Navyše sa tu vyrába aj väčšina komponentov pre ostatné drviče odpadov. Skúsenosti s výrobou motorov sa na drvičoch EcoMaster priaznivo prejavujú na ich veľmi tichom chode v porovnaní s inými.

...viac o značke