Elica GALAXY WH/A/80

199,00 €
Posledný kus na sklade / doprava zadarmo
Obj. číslo: GAX80WH-ROZ
Elegantný odsávač pár ELICA GALAXY WH/A/80 podčiarkne dizajn Vašej kuchyne a odvetrá všetky nežiadúce pary a vône. 
Popis produktu

Popis produktu Elica GALAXY WH/A/80

odsávač pár je vhodný aj na odvod vzduchu von ale aj na recirkuláciu pomocou filtra, ktorý nie je súčasťou balenia - treba dokúpiť
veľkosť: 80 cm
úprava: nehrdzavejúca oceľ + biele sklo
verzia: nasávacia
ovládanie: dotykové 3S+B
osvetlenie: HALO 2X20W
priemer výstupného otvoru 150 mm
tukový hliníkový filter


ELICA je celosvetový líder v oblasti dizajnu a výroby kuchynských digestorov. Od 70-tych rokov šíri jedinečnú kvalitu “Made in Italy” a filozofiu, ktorá je založená na zdielaní znalostí výmeny vzduchu a konštrukčných zručností, ktoré kombinujú mechaniku s elektronikou a spájajú s dizajnom a umením. Dynamika, stálosť a rafinovanosť, to sú hnacie sily, ktoré tlačia ELICA k výmene a hľadaniu “nového vzduchu”. Vzduch je drahocenný a patrí všetkým: podvedome riadi prácu v ELICA k novej citlivosti k dizajnu, ktorý je tvarovaný emocionálnou estetikou, funkciou, technológiou a eko-dizajnom. Výsledkom sú produkty s jednoduchým používaním, inštaláciou a konkurenčnou cenou na trhu.

...celý popis produktu

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica GALAXY WH/A/80

Základné parametre

Úprava
nehrdzavejúca oceľ+biele sklo
Hodnota hluku
52-69 (73) dB
Hodnota výkonu
288-559 (647) m3/h
Priemer odťahu
150 mm
Montážna šírka
80 cm
Osvetlenie
HALO 2X20W
Ovládanie
dotykové ovládanie 3S+B

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica GALAXY WH/A/80

Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke