Z dôvodu prevencie proti šíreniu nového koronavírusu bude od 16.3.2020 až do odvolania predajňa v Bratislave ZATVORENÁ. Objednávky prijaté cez e-shop budú vybavené bez zmien. Osobné odbery odložené na predajni budu po dohode so zákazníkmi expedované kuriérom.

Elica Nikola Tesla BL/F/83 - Filtračná verzia

2 290,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: PRF0120978
Nikola Tesla od ELICA je prvá indukčná varná doska so zabudovaným odsávačom pár vybavená najmodernejšími technológiami a výrazným dizajnom, vyznačujúcim sa silnými líniami z vysoko kvalitného materiálu, ktorý kombinuje funkcie oboch prístrojov do jedného produktu.
Popis produktu

Popis produktu Elica Nikola Tesla BL/F/83 - Filtračná verzia

Nikola Tesla od  ELICA je prvá indukčná varná doska so zabudovaným odsávačom pár vybavená najmodernejšími technológiami a výrazným dizajnom, vyznačujúcim sa silnými líniami z vysoko kvalitného materiálu, ktorý kombinuje funkcie oboch prístrojov do jedného produktu. Má všetky výhody indukčných varných dosiek, ako je napríklad rýchle varenie a ľahké čistenie. Elica pridala špecifické technológie, ako napríklad dvojitú funkciu mosta , ktorá umožňuje dve susedné varné zóny kombinovať tak,  aby sa zohrial aj väčší hrniec. Nasávací systém, ktorý je umiestnený v centrálnej zóne, dosahuje vysokú úroveň výkonnosti, čo sa týka nasávania, hlučnosti a energetickej účinnosti (trieda a +). Vďaka priamej komunikácii s doskou, je schopný prijímať informácie z varných zón, a automaticky kalibruje ideálnu nasávaciu úroveň, takže užívateľ sa môže starať len o varenie pričom súčasne znižuje spotrebu energie. Príkaz má 10 rýchlostí dotykového ovládania, ktoré umožňujú nastaviť varnú dosku  a tiež zónu odsávania. Spoločnosť ReMar spolu s distribútorom ELICA vám prínaša túto jedinečnú varnú dosku v oboch verziách, teda filtračnej verzii a verzii s odťahom do exteriéru. Vďaka bohatej ponuke doplnkov je varná doska vhodná do akéhokoľvek priestoru. Filtračná verzia je dostupná s vysoko výkonnými keramickými pachovými filtrami novej generácie. Tieto sú prístupné z hornej časti varnej dosky, takže čistenie a údržba je veľmi jednoduchá. Mriežka tukového filtra a samotný filter sa vyznačujú exkluzívnym dizajnom s dôrazom na každý detail. Takisto je  k dispozícii v HP (High Performance) verzii, s ďalšími funkciami dostupnými vo varných zónach.  Nikola Tesla je Snap ready čo znamená, že je pripojiteľná so SNAP ELICA čo je nasávací systém, ktorý automaticky sleduje a zlepšuje kvalitu ovzdušia.

...celý popis produktu

Obsah balenia

  • tukový filter hliníkový
  • keramický filter
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Nikola Tesla BL/F/83 - Filtračná verzia

Základné parametre varnej dosky

Typ varnej dosky
indukcia
Materiál
čierne sklo
Rozmer
830 x 510 x 210 mm
Výrez
805 x 490 mm
Maximálny príkon
7,4 kW
Ovládanie Touch Control Flexi
nie
Funkcia „Booster“
áno
Detská poistka
áno
Časovač
nie
Automatické vypnutie
nie
Funkcia „Pauza“, funkcia „Bridge“
nie
Ukazateľ zvyškového tepla
áno
Elektr. detektor prítomnosti a veľkosti nádoby
áno
Pripojenie
220 - 240 V
Pripojenie
380 - 415 V
Spôsob inštalácie
na dosku, do roviny s doskou
Varné zóny
1x 2,1-3 kW, 1x 1,6-1,85 kW, 1x 2,2-3 kW, 1x 1,4 kW

Základné parametre odsávača pár

Energetická trieda
A+
Sací výkon
145 - 327 (480) m3/hod
Hlučnosť minimálna/maximálna
43 - 62 (72) dB
Priemer výstupného otvoru
150 mm

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Nikola Tesla BL/F/83 - Filtračná verzia

Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke