Z dôvodu prevencie proti šíreniu nového koronavírusu bude od 16.3.2020 až do odvolania predajňa v Bratislave ZATVORENÁ. Objednávky prijaté cez e-shop budú vybavené bez zmien. Osobné odbery odložené na predajni budu po dohode so zákazníkmi expedované kuriérom.

Elica Nikola Tesla Prime BL/F/83 - Filtračná verzia

1 790,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: PRF0143159
Nikola Tesla od ELICA je prvá indukčná varná doska so zabudovaným odsávačom pár vybavená najmodernejšími technológiami a výrazným dizajnom, vyznačujúcim sa silnými líniami z vysoko kvalitného materiálu, ktorý kombinuje funkcie oboch prístrojov do jedného produktu.
Popis produktu

Popis produktu Elica Nikola Tesla Prime BL/F/83 - Filtračná verzia

Indukčná varná doska s odsávačom pár. Vďaka priamej komunikácií s varnou doskou získava NikolaTesla informácie priamo z oblastí varenia a automaticky nastaví ideálne hodnoty sacieho výkonu.

Nikola Tesla od ELICA je prvá indukčná varná doska so zabudovaným odsávačom pár vybavená najmodernejšími technológiami a výrazným dizajnom, vyznačujúcim sa silnými líniami z vysoko kvalitného materiálu, ktorý kombinuje funkcie oboch prístrojov do jedného produktu. Má všetky výhody indukčných varných dosiek, ako je napríklad rýchle varenie a ľahké čistenie.

Elica pridala špecifické technológie, ako napríklad dvojitú funkciu mosta , ktorá umožňuje dve susedné varné zóny kombinovať tak, aby sa zohrial aj väčší hrniec. Nasávací systém, ktorý je umiestnený v centrálnej zóne, dosahuje vysokú úroveň výkonnosti, čo sa týka nasávania, hlučnosti a energetickej účinnosti (trieda a +).

Vďaka priamej komunikácii s doskou, je schopný prijímať informácie z varných zón, a automaticky kalibruje ideálnu nasávaciu úroveň, takže užívateľ sa môže starať len o varenie pričom súčasne znižuje spotrebu energie.

Príkaz má 10 rýchlostí dotykového ovládania, ktoré umožňujú nastaviť varnú dosku a tiež zónu odsávania.

Spoločnosť ReMar spolu s distribútorom ELICA vám prínaša túto jedinečnú varnú dosku v oboch verziách, teda filtračnej verzii a verzii s odťahom do exteriéru. Vďaka bohatej ponuke doplnkov je varná doska vhodná do akéhokoľvek priestoru.

Filtračná verzia je dostupná s vysoko výkonnými keramickými pachovými filtrami novej generácie. Tieto sú prístupné z hornej časti varnej dosky, takže čistenie a údržba je veľmi jednoduchá. Mriežka tukového filtra a samotný filter sa vyznačujú exkluzívnym dizajnom s dôrazom na každý detail.

Takisto je k dispozícii v HP (High Performance) verzii, s ďalšími funkciami dostupnými vo varných zónach. Nikola Tesla je Snap ready čo znamená, že je pripojiteľná so SNAP ELICA čo je nasávací systém, ktorý automaticky sleduje a zlepšuje kvalitu ovzdušia.

Parametre varnej dosky:

Prevedenie: Čierne sklo + liatina
Príkon 7,4 kW
Napätie 220 - 240 V

Ovládanie: 3S+2B Touch control (dotykové ovládanie)
Varné zóny:
2 (1,2 - 1,4 kW) - Ø 160 mm;
2 (2,3 - 3 kW) - Ø 200 mm
Rozmery: 83x51x21 cm

Parametre Odsávača: 

Filtračná verzia - Hliníkový tukový filter
Sací výkon: 422 m3/h
Hlučnosť: 71 dB(A)
Príkon: 310 W
Priemer výstupného otvoru 150 mm,

Energetická trieda A+

...celý popis produktu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Nikola Tesla Prime BL/F/83 - Filtračná verzia

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Nikola Tesla Prime BL/F/83 - Filtračná verzia

Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke