Elica pachový filter keramický KIT0120952

359,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: KIT0120952
Filter zachytáva znečistený vzduch pri varení a vracia do miestnosti čistý vzduch bez mastnoty, zápachu a baktérií. Tento filter sa môže obnovovať v elektrickej rúre.
Popis produktu

Popis produktu Elica pachový filter keramický KIT0120952

Filter zachytáva znečistený vzduch pri varení a vracia do miestnosti čistý vzduch bez mastnoty, zápachu a baktérií. Tento filter sa môže obnovovať v elektrickej rúre.

Pri bežnom používaní odsávača by sa mal obnovovať každé 2 - 3 mesiace. Filter treba vložiť do rúry zahriatej na 200 °C na dobu 45 minút aby ste ho obnovili. Výrobcom je odporúčaná doba životnosti filtra 5 rokov. Po tejto dobe filter stráca svoju účinnosť a nie je zabezpečené dostatočné pohlcovanie pachov vznikajúcich pri varení.

...celý popis produktu

Obsah balenia

  • 4 kusy
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica pachový filter keramický KIT0120952

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,5 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica pachový filter keramický KIT0120952

Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke