InSinkErator M66 premium

417,00 €
Na sklade / doprava zadarmo
Obj. číslo: 513 452
+ Pridať do setu
Je to vstavaný kuchynský spotrebič, ktorý je vhodnou súčasťou každej modernej domácnosti či hromadnej stravovacej prevádzky. Pomocou drviča kuchynských odpadkov sa rýchle a bezpečne zbavíte zvyškov pri príprave jedál a odpadnú Vám tak nepríjemné a časté výpravy k odpadkovým košom.
Popis produktu

Popis produktu InSinkErator M66 premium

Vlastnosti

 • výkon 485 W
 • motor: indukčný, špeciálne vyvinutý pre drvič odpadu
 • obsah drviacej komory: 980 ml
 • antikorózna úprava drviacej komory
 • tepelná poistka
 • drviace elementy z nerez ocele, upravené proti prípadnému zaseknutiu
 • odtoková armatúra na bezproblémové prepojenie s akýmkoľvek typom drezu
 • 4-ročná záruka

Pneumatický spínač

Použitím pneumatického spínača docielime elegantného a bezpečného spustenia drviča odpadkov. Pri tomto spôsobe nie je nutné mať namontovaný dvojpolohový spínač. Pneumatický spínač je umiestnený na pracovnej doske, neprekáža pri práci a je konštruovaný tak, aby ho nebolo možné omylom spustiť. Dalšia výhoda spočíva v jednoduchej inštalácii, keď nemusíme napr. privádzať káble v el.lištách k dvojpolohovému vypínaču.
Nutná výška odpadu v stene max. 35 cm od podlahy

Čo je to drvič kuchynských odpadkov?

Je to vstavaný kuchynský spotrebič, ktorý je vhodnou súčasťou každej modernej domácnosti či hromadnej stravovacej prevádzky. Pomocou drviča kuchynských odpadkov sa rýchle a bezpečne zbavíte zvyškov pri príprave jedál a odpadnú Vám tak nepríjemné a časté výpravy k odpadkovým košom. Zvyšky jedál vhadzujete priamo do drezu a nadrvený odpad je odplavovaný do kanalizácie. Behom drvenia je nutné používať studenú vodu, ktorá spôsobuje ztuhnutie tuku a ich následné nabalenie na ostatné nadrvené čiastočky, čím sa zabráni usadzovaniu mastnoty v odpadkovom potrubí.

Ako funguje InSinkErator® drvič odpadu?

Vnútorný mechanizmus drviča odpadu odstredivou silou rozdrví organický odpad pochádzajúci z kuchynského odpadu na veľmi jemné častice, prakticky ich skvapalňuje a za pomoci tečúcej vody, ktorá je pod určitým tlakom,prepláva cez brúsny krúžok a na záver sa vyplaví podrvený odpad do potrubia.

Čo vložiť do drviča odpadu?

Zneškodňovanie, drvenie odpadkov je navrhnuté tak, aby sa zaobchádzalo takmer so všetkými typmi každodenných potravinových odpadov. Téma, čo nezahrnúť do odpadu, je každodennou otázkou.

Dôležité je nikdy neumiestňovať žiadny typ tukov, olejov, mastnoty do odpadu. Tieto mastnoty sa zhromažďujú vnútri vodovodných potrubí a sú zvyčajne príčinou mnohých problémov inštalácie.

 • Bežný potravinový odpad vyprodukovaný v domácnosti

Drvič odpadov je schopný rýchlo a efektívne podrviť väčšinu denných potravinových odpadov, vrátane kostí z mäsa, zeleninu a ovocie, ako aj odpady z prípravy potravín napríklad šupky, odrezky. Kľúčom k správnemu fungovaniu likvidácie odpadu je dodržiavanie správnych prevádzkových krokov a vyhnúť sa tomu, aby sa nedrvilo naraz príliš veľké množstvom potravinového odpadu.

 • Kávový segment a škrupiny z vajec

Často sa vyskytuje otázka aj ohľadom likvidácie pre vaječné škrupiny a kávový segment. V skutočnosti ani jeden z týchto uvedených odpadov nie je škodlivý pre likvidáciu a dá sa drviť a prechádzať bez problémov. Ak sa chcete vyhnúť akýmkoľvek problémom, vkladajte tieto odpady do drviča postupne a využite silný prietok studenej vody, aby ste pomohli prepláchnuť potrubie.

Jednoduchá obsluha drviča odpadov InSinkErator®

Obsluha drviča odpadov je zhrnutá do 4-och krokov:

 • Pred zapnutím likvidácie odpadu spustite stály prúd studenej vody do drezu.
 • Pred umiestnením nejakého potravinového odpadu najprv zapnite drvič odpadu
 • Postupne pridávajte potravinový odpad do drviča
 • Po podrvení potravinového odpadu vypnite drvenie a nechajte vodu niekoľko sekúnd pustenú, aby vyprázdnila splachovací odtok

Poznámka: dôležité je vyhnúť sa drveniu veľkému množstvu potravinového odpadu naraz, pretože proces drvenia sa môže značne spomaliť

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • drvič odpadu
 • pneumatický spínač
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu InSinkErator M66 premium

Základné parametre

Záruka
4 roky
Výkon
485 W
Objem komory
0,98 l
Auto-reverzný chod
nie
Váha
8,7 kg

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Výška, šírka, dĺžka (mm)
251 x 539 x 1094
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: InSinkErator M66 premium

Otázky a odpovede

 • Igor Urban
  26.10.2016
  Dobry den,

  rozhodujem sa medzi drvicom kuchynskeho odpadu EcoMaster HEAVY DUTY Plus a Blanco M66 premium-ISE. Ktory by ste mi odporucili a z akeho dovodu? Prosim tiez o informaciu, kto mi drvic odborne namontuje. Dakujem pekne. Igor Urban
  Fedor
  26.10.2016
  Dobrý deň,

  odporúčame Vám vybrať si drvič Blanco M66 premium - ISE na základe pozitívnych skúseností zákazníkov, rovnako ako aj na základe kvality dodávateľa drvičov odpadu InSinkErator, ktorú zastrešuje nemecký výrobca Blanco. K tomuto typu drviča dostanete v rámci dodania všetko príslušenstvo vhodné pre jeho zabudovanie a spochodnenie. V prípade Drviča EcoMaster si budete musieť prikúpiť trubkový sifón, pneumatické tlačítko a inštalačnú sadu pre zapojenie drviča.

  Prajem pekný deň
 • Igor
  25.2.2016
  Chcem kupit granitovy dres Sona 6 S, k nemu bateriu Daras S - sprska a k tomu drvic odpadu M66 premium ISE. Aku mi viete urobit najlepsiu cenu? Dakujem.
  Igor.
  Fedor
  25.2.2016
  Dobrý deň,

  pri uvedenej objednávke Vám môžem poskytnúť zľavu 3% z celkovej sumy objednávky. Stačí ak pri vytváraní objednávky zadáte do poznámky tento text a zľavu Vám manuálne odrátame.

  Prajem pekný deň
 • Kalina Lukáš
  9.1.2016
  BLANCO M66 PREMIUM-ISE
  Dobrý den, mohu vědět jaký průměr odtokové díry musí mít dřez k tomuto drtiči?
  Děkuji.
  Fedor
  11.1.2016
  Dobrý deň,

  pre tento drvič odpadu pasuje univerzálny eurootvor o rozmere 3 1/2 palca.

  Prajeme pekný deň.
Hodnotenia

Spoločnosť InSinkErator® s centrálou v štáte Wisconsin v Spojených štátoch Amerických, je obchodnou jednotkou spoločnosti Emerson (NYSE: EMR) a je najväčším svetovým výrobcom nakladania s odpadmi pre domáce a komerčné využite. InSinkErator® pozná likvidáciu najlepšie, pretože idea sa zrodila práve u tejto spoločnosti a to už v roku 1927. Technológia likvidácie sa odvtedy dramaticky vyvíjala a vyvrcholila vysoko výkonným Evolution Series®, ktorý ponúka pokročilé zvukové, brúsne, anti-džemové a antivibračné technológie.

...viac o značke