Poradňa / 5 príspevkov

Nasledujúce tri kapitoly reprezentujú tri rôzne koncepty. Môžete si vybrať to, čo spĺňa Vaše požiadavky. STREAM, ponúka prepojenie systémov, je pre tých čo milujú inteligentné výrobky, ktoré pracujú automatizovane. TECHNÉ, pre tých, ktorý hľadajú odsávače pár, ktoré sa prispôsobia Vašim potrebám, s najlepšími výsledkami z hľadiska odsávania a filtrovania, hlučnosti a energetickej účinnosti. ICONIC, je pre milovníkov ELICA, sú jedným z druhov dizajnu, kde je maximálna pozornosť venovaná každému detailu a pozornému výberu inovatívnych materiálov, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi.
Pri kúpe odsávača pár je dôležité vedieť o možnostiach jeho inštalácie. Vo všeobecnosti je možné umiestniť odsávač na stenu alebo do priestoru kuchyne. Pri oboch typoch inštalácie existuje viacero typov odsávačov a ich estetických prevedení.
Primárnou funkciou odsávačov pár je odvádzanie alebo čistenie znečisteného vzduchu, vznikajúceho v kuchyni pri príprave jedál. A práve podľa spôsobu, akým odsávače narábajú s odvetrávaným vzduchom ich rozdeľujeme na odsávače s odťahom znečisteného vzduchu do exteriéru, a odsávače pár s reciruláciou vzduchu.
Odsávač pár alebo digestor predstavuje z hľadiska praktického fungovania a využívania kuchyne jej neoddeliteľnú súčasť. Ide o veľmi nápadný kuchynský prvok, preto by ste mali zvážiť kúpu odsávača, ktorý sa do vašej kuchyne dokonale hodí.